İnternet Şubesine Nasıl Giriş Yapabilirim?

QNB Mobil’e daha sonraki girişlerinizde tekrar SMS şifresi girmeniz istenmemektedir. Kurulum sırasında sistemimize bilgisi kaydedilen cihaz ile bağlandığınızın teyidi sistemlerimizde otomatik olarak yapılmaktadır. Kampanyadan 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir. Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapabilmeniz için kanalınızın aktive edilmiş olması, müşteri numarası ve FinansŞifre sahibi olmanız gerekmektedir. İnternet Şubemizden yapabileceğiniz işlemlerin listesine ulaşmak için tıklayın. İnternet Şubemiz bireysel ve tüzel tüm QNB Finansbank müşterileri tarafından kullanıma açıktır. Kendi ihtiyaçlarınıza en uygun kredi seçeneğini bulmak için farklı bankaların kredi tekliflerini inceleyebilirsiniz. Çiftçilere özel işletme ve yatırım kredileri sayesinde ihtiyacınız olan finans desteğini Finansçı ayrıcalıkları ile karşılayabilir, zirai üretim sürecinizi zorlanmadan tamamlayabilirsiniz. QNB Finansbank Telefon Bankacılığı, uzman kadrosu ile sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir. Müşteri bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Müşteri bilgileri, bankanın tabi olduğu düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir. Müşteri bilgileri yasal düzenlemelerin izin verdiği çerçevede ya da  kendi onayları dahilinde  üçüncü şahıs veya kurumlar ile paylaşılabilmektedir.

Hesabında yüklü bir miktarda ParaPuan biriken kişiler QNB Finansbank ParaPuan nerede kullanılır, Cardfinans Parapuan geçen iş yerleri ve alışveriş mağazaları hangileridir sıkça soruyorlar. Yazımızın içeriğinde bunlara cevap bulabilecek ve ParaPuanlarınızı harcayabileceğiniz yerleri öğreneceksiniz. Müşterilerimizden bankacılık işlemlerini yerine getirebilmek için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. QNB Finansbank, bankacılık anlayışı ve müşteri odaklı hizmet felsefesi ile edindiği veya sakladığı müşteri bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir. Para transferi, ödemeler, yatırım ürünü alım-satımı gibi işlemlerde önce işlem yapmak istediğiniz ürünü, ardından işlemin ya da ürünün alım/satım/işlemin tamamlanması için paranın hareket göreceği hesabı/hesapları seçerek ilerlemeniz gerekir. Ayrıca işlemin ileri bir tarihte, belirli kurallar çerçevesinde veya belirli periyodlarda gerçekleşmesi için emir/talimatlar verebilirsiniz. QNB Mobil uygulamasını kullanmak için, uygulamayı kullanacağınız cihazda kurulum işlemi yapmanız gerekmektedir. Kurulum yaptığınız telefonun dışında başka bir telefondan QNB Mobil’e girmek istediğinizde bu hata ile karşılaşırsınız.

FinansŞifrenizi hemen alın; birçok bankacılık işlemini, dünyanın her yerinden, 7 gün 24 saat yapabilmenin ayrıcalığını yaşayın. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz. QNB Mobil’i telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İnternet Şubesi’nden kopmadan önce gerçekleştirdiğiniz bütün işlemler kayıtlarımıza geçmiş olacaktır. En son gerçekleştirdiğiniz işlemleri görmek isterseniz, bağlantınızın kopmasına neden olan sorununuzu giderdikten sonra İnternet Şubesi’nde hesap hareketlerinizi izleyebilirsiniz.

  • Ancak QNB Mobil’e giriş yaptığınızda telefonunuz internete bağlanır ve operatörünüz tarafından internet kullanım ücreti alınır.
  • İnternet Şubesi’ni kullanabilmeniz için bir tarayıcıya (browser) ihtiyacınız olacaktır.
  • Kimlik numaranız ve FinansŞifrenizi girerek İnternet Şubemize giriş yapabilirsiniz.

Ancak QNB Mobil’e giriş yaptığınızda telefonunuz internete bağlanır ve operatörünüz tarafından internet kullanım ücreti alınır. İnternet Şubemizden yaptığınız kısıtlamaları geri almak için güvenliğiniz için Çağrı Merkezimizi aramanız gerekmektedir. İnternet, doğası gereği sınırları geniş bir yapı üzerinde kurulduğu için sahtekârlık, dolandırıcılık, virüs bulaşması, yetkisiz erişim, şifre ve kişisel bilgilerin çalınması gibi kötü niyetli saldırılara maruz kalma riski taşır. Tüm Bireysel müşterilerimiz ve Firmalarımız bu hizmetimizden faydalanabilirler. Müşterilerimiz diğer banka hesaplarının gözlemini ve bu hesaplarından para transferlerini QNB Mobil’den gerçekleştirebilirler. Bu yazımızda sizlerle Finansbank para puanın nasıl kullanılacağına dair bilgiler paylaşacağız.

Şifre almak için; ‘qnbfinansbank.com’ internet sitesinin ana sayfasında yer alan şifre kısmını tıklamalısınız. Daha sonraki ekranda şifrenizi tercihinize göre kredi kartı bilgilerinizle yada banka kartı bilgilerinizle alabilirsiniz. Ayrıca, bireysel müşteriler olarak, İnternet Şube ve QNB Mobil’nden satın aldığınız bankacılık ürün/hizmetlerine ait sözleşmelere dilediğiniz zaman yine İnternet Şubesi üzerinden de ulaşabileceksiniz. Tüzel müşterilerin QNB Finansbank Kurumsal İnternet Şube ve QNB Mobil aracılığıyla yaptıkları işlemlere ait sözleşmelerin örnekleri ise QNB Finansbank web sitesindeki sözleşmeler alanında yer almaktadır. SIM kart değişikliği yapmanız ya da operatör değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için SIM kartınız blokelenmektedir.

Kanunen yetkili anlaşmalı kurumlara yapacağınız https://redmirepool.biz/ oyunları ödemelerinizi QNB Finansbank ATM’leri, QNB Mobil veya QNB Finansbank İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojinin getirdiği en büyük kolaylıklardan biri alışverişten, fatura ödemeye kadar birçok konuyu artık yerimizden kalkmadan internet aracılığı ile yapıyor olmamız. Bu teknolojiye en hızlı uyum sağlayan kurumlar arasında bankalar en önde gelmekte. QNB Mobil’e diğer banka hesaplarınızı eklediğinizde gözlem süresi maksimum 6 ay olacaktır. Hesaplarınızı ekledikten sonra bu süreyi değiştirebilir, hesap görüntülenmesini iptal edebilir veya 6 ayın sonunda izninizi yenileyebilirsiniz. Hesabınızda ne kadar ParaPuan olduğunu bilmiyorsanız öncelikle cep telefonunuza QNB Finansbank’ın mobil uygulamasını indirin ve hesabınızdaki ParaPuan bakiyesini öğrenin. QNB Finansbank ParaPuan bir çok market, alışveriş mağazasında geçmekte ve kullanılmaktadır. QNB Finansbank tüm çalışanları ile birlikte kişisel verilerinizin güvenliğine en üst düzeyde önem vererek, sunulan tüm ürün ve hizmetlerde kişisel verilerinizin güvenliğinin ön planda olduğu bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir. Destek hizmeti almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların QNB Finansbank gizlilik politikasına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır. İnternet Şube ve QNB Mobil’de işlemlerinizi tamamladıktan sonra güvenli çıkış yaparak oturumunuzu kapatmayı unutmamalısınız. Sizin için İnternet Şubemizi nasıl kullanmaya başlayabileceğinizi birkaç adımda anlattık. QNB Mobil’i kullanmak için bankamıza herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.